ETKİNLİKHABERLER

Kamp ve doğa tutkunları Camp & Caravan İstanbul Fuarı’nda buluşuyor

Özellikle son dönemde yüzünü doğaya dönen kamp, doğa sporları tutkunları bu yıl da Camp & Caravan İstanbul Fuarı’nda bir araya gelecek. Kendi kulvarında Türkiye’nin en kapsamlı organizasyonu Camp & Caravan İstanbul, 09-13 Mart 2022 tarihleri arasında,Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde organize edilecek.   Doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık veren, her türlü outdoor kıyafetten kamp malzemesine, kanodan çadır ve kamp sandalyesine kadar, kamp ve doğa sporlarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar, dördüncü kez Camp and Caravan İstanbul Fuarı’nda meraklıları ile buluşacak. KOSGEB tarafından desteklenen Camp and Caravan İstanbul, doğaseverlerin her türlü ihtiyacını karşılayacak ürün ve donanımın yanı sıra birbirinden eğitici – eğlenceli etkinlik ve seminerlere de ev sahipliği yapacak. Katılımcıların şimdiden yerini almaya başladığı 4. Camp & Caravan İstanbul’da çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma-soğutma gereçleri gibi sektöre dair her şey tek çatı altında sergilenecek.  

Camp & Caravan İstanbul Fuarı’ndan sonra bu yaz herkes karavan tatili yapacak…

Bu yıl düzenlenecek olan Medya sponsoru @Kampvekaravantr olarak sizleri fuara bekliyoruz.

Doğayla iç içe bir yaşamın hayalini kuruyorsanız, Camp & Caravan İstanbul Fuarı hayallerinizin gerçekleşmesine önayak olacak.

📅 09-13 Mart 2022
📍 Yenikapı- Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

You will feel like a caravan vacation this summer after visiting Camp & Caravan Istanbul…If you dream of communing with nature, Camp & Caravan Istanbul blazes a new trail to realize your dreams.

📅 09-13 Mart 2022
📍 Yenikapı- Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir