GENEL

Kemer Kamp Alanları

Kemer Kamp Alanları

Antalya ülkemizin gözde şehirlerinden biridir. Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan bir çok kamp alanı ile bu güzel şehirde oldukça keyifli tatil yapabilirsiniz. Kemer kamp alanları arasından tercih yaparak güzel bir kamp tatili yapmak mümkün olmaktadır.

Maden Koyu Kamp Alanı

Mavinin ve yeşilin bir arada bulunduğu bu alan Kemer bölgesinin beğenilen bölgeleri arasında gelmektedir. Masmavi denizi, güç ağaçları ve dağ üçgeni içerisinde yer alan Maden Koyu, doğa seven kampçılar için doğa ile baş başa olunabilecek oldukça güzel bir alandır. Bölge içerisinde çeşme bulunmaktadır. Fakat yakınlarda bakkal, market vb. olmadığı için yiyecek ihtiyaçlarınızı önceden alarak gelmeniz gerekmektedir. Yoksa kamp alanında aç kalabilirsiniz. Onun dışında oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bir bölgedir. Kamp alanı içerisinde bisiklet ve yürüyüş parkurları yer almaktadır. Ayrıca ücretsiz olması ile de uygun fiyatlara tatil yapmak için oldukça ideal bir bölgedir. Şehir merkezine 70 kilometre kadar uzaklıkta bulunmaktadır.

Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı

Adından da anlaşılan bu alan cenneti ayaklarınız altına seren, yeşilliğin ve dağlık alanın ortasında denizin tadını çıkartabileceğiniz muhteşem yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Alan içerisinde karavan ve çadır kampı yapma imkanı bulabilirsiniz. Bununla birlikte tekne turlarına da katılarak denizin tadını çıkartabilirsiniz. Kamp alanı içerisinde lavabo ve temiz su hizmetleri bulunmaktadır. Yeme içme ihtiyaçlarınızı ise önceden alarak yanınızda getirmeniz tavsiye edilmektedir. Kontrollü ateş yakılabilir alan ile mangal yapabilir ya da geceleri ateş etrafında toplanıp sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Denize girilebilir alan, bisiklet ve yürüyüş parkurları ile dolu dolu vakit geçirmek mümkündür. Ayrıca ücretsiz olması sebebi ile uygun fiyatlara doğa içerisinde muazzam bir kamp tatili yapabilirsiniz.

Alacasu Cennet koyu Kamp Alanı hakkında daha detaylı bilgiler için lütfen TIKLAYINIZ.

Beldibi Gizli Koy ( Çöplük Koyu ) Kamp Alanı

Kemer kamp alanları içerisinde yerini alan bu bölge doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakmaktadır. Huzurlu bir alanda keyifli bir şekilde kafa dinleme kampı yapabilirsiniz. İnce kumdan oluşan plajı ile de ayakları vb. acıtmamaktadır. Çadır kampı yapılabilmektedir fakat belirli bir alandan sonra araç ile girilemediği için karavan kampı yapılamamaktadır. Beldibi gizli koyu içerisinde duş, lavabo ya da yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Ücretsiz olan kamp alanına yeme içme ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanı

Antalya’nın en güzel ilçeleri arasında bulunan Kemer’de bulunan bu kamp alanı denizi ve eşsiz manzarası ile ziyaretçilerine cenneti yaşatmaktadır. Tuvalet, duş, kafe, karavan alanı gibi bir çok imkanı bulunmaktadır. Bu alanda isterseniz kendi çadırınız ile gelebilir isterseniz çadır kiralayabilirsiniz. Huzur ve sakinlik isteyen kişiler için oldukça ideal bir alandır. Çadır boyutlarına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Sahil kenarında bulunan konumu ile oldukça keyifli zaman geçirmek mümkün olmaktadır.

Kaftan Kamping hakkında daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir