TAVSİYE

Riva Karavan

Herkese merhaba;

Bu hafta sizlere yep yeni bir konu ile karşınızdayım. Yoğun geçen haftanın üzerinden ülkemizde pandeminin de etkisi devam eden bu günlerde biraz kafa dağıtarak kimler ne yapıyor diye instagram üzerinden surf ederken instagram üzerinden gelen bir mesaj üzerine kendimi kütahya’nın gediz ilcesinde bulunan riva karavanda buldum.
Yazıma başlamadan önce firma sahibi mehmet bey’e çok teşekkür ediyorum. Çünkü beni o kadar güzel ağırladılar ki size bunu yazı ile anlatamam 🙂

Kendileri imalat konusunda o kadar profesyonel çalışıyorlar ki kullandıkları malzemeler yaptıkları işçilik çok kaliteli. Tamamen müşteri odaklı çalışıp müşteri ne isterse ona göre proje hazırlayıp A’dan Z tüm işlemleri ile kendileri ilgileniyor. Zaten olması gerekende bu değilmi.

Riva karavan kendi öz kaynakları ile toplanmış kalite anlayışı avrupa birliği standarları TSE yönetim İSO yönetim standarları ile yaptıkları işleri gözler önüne sermektedir.
Şirket üzerinden izlediğim gözlemlediğim piyasa takibini çok iyi yapmışlar karavan olmaya en müsait araçları kendi atelyelerine alıp müşterilerden gelen talepler doğrultusunda araç temini veya imalatına başladıklarını gördüm.
Atölyede üretilen karavanlar el işçiliğini ön plana çıktığı üretim aşamasında gerekli alanlarda teknolojiden de faydalanarak araçların müşterilere teslim ettiğini gözlemledim. Ümit ediyorum ki daha öncede yazmış olduğum yazılarda yerli firma’ların ülkemize katacaklar değerler üzerine kurulan bu tesisler yakın zamanda ülkemize faydalı olacağına inanıyorum ve destekliyorum. Riva karavan hakkında daha fazla detay ve ürünlerini görmek için web sitesi www.rivakaravan.com internet sitesinden ziyaret ederek gerekli tüm detayları veya araçlarını görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir