GEZİLESİ YERLER

Yüksek Hızlı Tren İle Seyahat Edilebilecek Rotalar – Yüksek Hızlı Tren İle Gezilecek Yerler

Türkiye’nin en büyük kamp platformu Kampyerleri.org / Instagram @kampyeri ekibi olarak, sizlere en güzel seyahat rotaları ve kamp rotaları hakkında bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce Türkiye’nin en güzel tren rotaları ile ilgili bilgiler paylaşmıştık. Bugün de sizler için, Yüksek Hızlı Tren ile gezilecek yerler listesini hazırladık. YHT sefer sayılarının arttırılması sonrası, YHT ile gezilecek yerler araştırılmaya başlandı. Bizlerde seyahat kategorimiz içerisine, Yüksek Hızlı Tren ile seyahat edilebilecek rotaları paylaştık. Peki Yüksek Hızlı Tren ile nerelere gidilir? YHT ile hangi şehirler gezilebilir? İşte Yüksek Hızlı Tren ile seyahat edilebilecek rotalar listesi.

Yüksek Hızlı Tren İle Seyahat Edilebilecek Rotalar – Yüksek Hızlı Tren İle Gezilecek Yerler

TCDD Taşımacılık tarafından seferleri düzenlenen Yüksek Hızlı Tren (YHT) sayesinde birden fazla kenti gezmek mümkündür. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere; Eskişehir, Konya ve Karaman illerini Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri ile gezebilirsiniz. İstanbul’dan hareket eden Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri ile; Ankara, Eskişehir, Konya ve Karaman’a kültür turları yapabilirsiniz. Aynı şekilde Ankara’dan da; İstanbul başta olmak üzere; Eskişehir, Konya ve Karaman’a yapacağınız turlar ile keyifli bir gezi deneyimleyebilirsiniz. Söz konusu Eskişehir, Karaman ve Konya’dan da İstanbul ve Ankara’ya Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri gerçekleştirilmektedir.

Alt kısımda yer alan Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri ile ilgili detayların yer aldığı bağlantılara tıklayarak, hem Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferlerini inceleyebilir, hem de Yüksek Hızlı Tren (YHT) rotalarını yakından inceleyebilirsiniz. Ekonomi sınıfı vagon, business vagon, yemekli vagon ve business kompartman seçenekleri ile Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri sizleri bekliyor.

Yüksek Hızlı Tren İle Seyahat Edilebilecek Rotalar - Yüksek Hızlı Tren İle Gezilecek Yerler
Yüksek Hızlı Tren İle Seyahat Edilebilecek Rotalar – Yüksek Hızlı Tren İle Gezilecek Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir